|
Co do Urosa to na stówę podpytywali o niego Frydrycha. Grali przecież przeciwko sobie w lidze czeskiej więc kto jak kto ale nasz obrońca raczej go zna z boiskowej strony całkiem dobrze. Nie sądzę żeby nie wyrazieł swojej negatywnej opini gdyby wiedział, że będzie z drewnem grał w parze na stoperze.
|