Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87634
Stary 25.02.2021, 12:31
na bramki nie ma co patrzeć.. obrońca ma bronić przedewszystkim.. zresztą spójrzcie na Urygę jak sie rozstrzelał po opuszczeniu nas, chociaż w Wiśle często grał jako def pomocnik, a nie ŚO

wygląda na to, że nasz nowy jugol lubi się spalać w meczach o wyższą stawkę (europejskie puchary) dlatego jest goniony ze sparty.. ale puchary póki co nam nie grożą
Odpowiedz cytując