|
Stonujcie juz z ta krytyka. Mehremic tez mial byc dnem a okazal sie przyzwoitym uzupelnieniem.
Dostaje chlop szanse na pol roku. Za pol roku jest wolnym zawodnikiem. Niczego nei ryzykujemy, a moze sie okazac, ze jest kocur. CV ma zacne, ktos cos w nim widzial, ale nie pykalo. Moze u nas pyknie. Jesli pyknie to mamy przekocurowy srodek obrony : Frydrych, Uryga, Jugol. Do tego mlodzi.
Po tych transferach wyglada na to, ze Hyballa podchodzi do sprawy na zasadzie - z przodu cos na pewno wpadnie, trzeba zabezpieczyc tyly.
|