Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87626
Stary 24.02.2021, 22:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A kolegę dupsko pali? Dają kasę / inwestują to jak widać mają jakiś wpływ na decyzje.

Ale tak, popełniono błąd - trzeba było ciebie zatrudnić jako głównego negocjatora z Buksami. Sukces byłby murowany.
Stary Buksa dowiedziałby się, że jest TW i że w wolnej Polsce pójdzie siedzieć, a młody jak nie przedłuży, to będzie stał tam, gdzie stali kibole xd

Edit:
Ok, teraz doczytałem, że ten nasz nowy obrońca wypożyczony do czerwca i ma zastąpić kontuzjowanego Mehremica.Wszystko jasne.
Ostatnio edytowane przez czaro : 24.02.2021 o godz. 22:02.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując