Ogryzek napisał(a):

A kolegę dupsko pali? Dają kasę / inwestują to jak widać mają jakiś wpływ na decyzje.
Ale tak, popełniono błąd - trzeba było ciebie zatrudnić jako głównego negocjatora z Buksami. Sukces byłby murowany.
|
Stary Buksa dowiedziałby się, że jest TW i że w wolnej Polsce pójdzie siedzieć, a młody jak nie przedłuży, to będzie stał tam, gdzie stali kibole xd
Edit:
Ok, teraz doczytałem, że ten nasz nowy obrońca wypożyczony do czerwca i ma zastąpić kontuzjowanego Mehremica.Wszystko jasne.