KOALIK napisał(a):

To już sociosy decydują o przedłużeniach kontraktu?
Aż dziw bierze, że przy tylu ekspertach Buksa nie przedłuży kontraktu, a jednocześnie w tym okienku już trzech turystów przyszło, z czego jeden nawet nie podjął próby gry.
|
A kolegę dupsko pali? Dają kasę / inwestują to jak widać mają jakiś wpływ na decyzje.
Ale tak, popełniono błąd - trzeba było ciebie zatrudnić jako głównego negocjatora z Buksami. Sukces byłby murowany.