Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
87624
24.02.2021, 19:41
To już sociosy decydują o przedłużeniach kontraktu?
Aż dziw bierze, że przy tylu ekspertach Buksa nie przedłuży kontraktu, a jednocześnie w tym okienku już trzech turystów przyszło, z czego jeden nawet nie podjął próby gry.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK