|
Jeżeli tylko zachowa się fair w stosunku do Klubu, to życzę mu takiej kariery jak tak ta Kuby, niech wtedy idzie do Bundesligi, Serie A, Premiership - wszędzie, gdzie tylko będzie mu dobrze i dalej będzie mógł się rozwijać.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|