Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
87615
23.02.2021, 13:56
Ja naleze do Socios, choc z niewiadomych powodow nadal nie mam dostepu do ich zamknietego forum. Dwie wyslane wiadomosci, zero odzewu.
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago