Z filmików wynika, że nawet nie tyle intensywność mniejsza, co spora część obrońców kryje "na radar" i zostawia sporo miejsca. W PL drybling napastnika to walka o przetrwanie

Ale generalnie już jeden taki "Latino" przyszedł do nas "z czapy" i dał radę, tylko potem ktoś go j...ł w głowę i zobaczył L przed oczami...