Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#387
Stary 22.02.2021, 19:25
Pamiętam, że zdarzały się mecze, w których na boisko (z musu) wychodziło 2-3 juniorów, ale nie pamiętam czasów, że tych 2-3 juniorów nie tyle nie odstawało, co wnosiło wartość dodaną... można by rzec: Chwilo trwaj
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując