|
Oczywiście, że każdy wie, że Bury ma krótki lont i chcą go prowokować, żeby szybko złapał kartki. Jak dla mnie, to chłopak i tak się mega wyrobił, a korzyści w ofensywie daje ogromne. Szkoda tylko, że mimo wieku wciąż daje się podpuszczać. Hyballa pewnie w końcu zareaguje na tego typu zachowania i Bury może trafić na ławkę. Niemniej, póki nie ma Szocika, to pewnie będzie grał.
|