|
Szkoda ale chyba tylko dlatego że gra w Wiśle więc mamy sentyment.Burliga tyle razy wchodził komuś w nogi tak nawet nie raz na zakończenie kariery przeciwnika że niech się nie dziwi że są zawodnicy którzy chcą mu pokazać że nie pękają.Tak że sory ale jest kilku piłkarzy którzy takie ataki wytrzymało i nie szli potem przed kamerą mówią że chcą się zemścić
|