Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1949
Stary 22.02.2021, 14:43
Lehu, dzięki za "sprawdzone info". Czyli szanse, że 4 miejsce coś nam daje, ciut-ciut rosną.

Heero - noooo, to dobre dosyć co piszesz. Jażdyński biznesowo na pewno by tam miażdżył, choć jakbym sobie wyobraził Kubę z jego życiową bezkompromisowością albo Królewskiego z hiperintelektualną fantazją, to już w ogóle że ja j....bie kabaret

To dobrze w takim razie, że w czołówce są poukładane kluby. Lepiej dla tego biznesu, że będzie tam ktoś z Rakowa i Pogoni niż od klubów, które były zarządzane jak kiedyś Groclin czy, smutno przyznać, też i Wisła za czasów Cupiała (czy nie daj Boże Sarapaty). Albo finansowany z garnuszka miasta Śląsk bez wielkiego pomysłu na drużynę. Podejście naszego obecnego zarządu a tamtych to jednak, ehm, "pewna" różnica.


A pytającym co nam da jedno czy dwa miejsce wyżej w tabeli przypominam, że mamy ogromny garb długów, który powoduje, że przy przychodach na poziomie czołówki ligi do realnej dyspozycji mamy jeden z najniższych budżetów. Każde kilkaset tysięcy spłaconych zobowiązań to dla nas cholernie ważna rzecz. Nie jesteśmy już bankrutami jak 2 lata temu ale nadal funkcjonujemy pod ogromnym ciśnieniem.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 22.02.2021 o godz. 14:47.
Odpowiedz cytując