Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87603
Stary 22.02.2021, 12:59
Heero napisał(a):Wyświetl post
Jasne, Bury zachował się głupio łapiąc w ten sposób kartkę, a potem mówiąc o tej sytuacji w przerwie. Z drugiej jednak strony, nie macie wrażenia, że Pogoń chciała go wyprowadzić z równowagi? Niby faule były w walce o piłkę, natomiast ataki na Burego były z góry obliczone na ostrość i złapanie kartki. Paradoksalnie, złapanie przez Burego kartki w tej sytuacji pozwoliło mu na zejście ciśnienia i pokazanie, że nie sprowokują go do ostrej gry. Myślę, że dostał też wyraźne wskazówki od Hyballi, żeby grać bliżej Sadloka i starać się unikać wślizgów.
Masz rację. Ja uważam że gość o takim doświadczeniu jak Burliga nie powinien dać się tak sprowokować. Głowa się zagotowała i nie pomyślał co byłoby w sytuacji że usiałby faulować?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując