|
O ile kojarzę zmiany w przepisach to tylko zwycięzca PP może mieć prawo udziału w el. do europejskich pucharów. To z kim rywalizuje na ma wielkiego znaczenia.
Nie wiem skąd takie przekonanie że Raków będzie na 3 miejscu w lidze. Patrzą na formę sądzę że solidny zryw czeka Piasta, a nie zdziwię się jeśli też Lechię.
Ja liczę na 6-8 miejsce i zdania nie zmienię. Wszystko wyżej to byłby już cud drużyny Hyballi.
Bilans 9-2-1 w ostatnich 12 meczach nie jest niemożliwy, ale czasach Maaskanta, Skorzy podobny miał miejsce. Teraz, z tą kadra, natłokiem spotkań w końcówce wg mnie nierealny. Może jakieś 7-3-2 wykręcimy jeśli ustabilizujemy formę.
|