Wyświetl pojedynczy post
ypeeh
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87595
Stary 22.02.2021, 08:30
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Dokad noca tupta jeż?
Może szuka pora na dobranoc?

Jeśli głównym tematem do dyskusji kibiców jest debiut Wachowiaka, to znaczy, że jako klub wyszliśmy na prostą.

Tak, jak pisali już przedmówcy - można się rozkręcać powoli, jak Plewka, można odpalić "z miejsca" jak Błaszczu. Nie ma tu zasady. Chłopak wiąże z nami swoją przyszłość, trzeba być niczym rodzic - krytycznym i wspierającym
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
Odpowiedz cytując