|
Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?
Czy można krytykowac 19 letniego zawodnika, ktory przyszedl z 2 ligi?
Czy mozna chwalic 17 letniego zawodnika, ktory przyszedl z CLJ?
Czy dziewiec odbiorow Wachowiaka bylo skutecznych?
Ile razy objechal go 18 letni Fornalczyk, ktory przyszedl z 3 ligi? Czy jego tez mozna pochwalic czy jednak nie, bo objechal 19 letniego debiutanta, ktory przyszedl z 2 ligi?
Dokad noca tupta jeż?
|