|
Nigdy niezapomne jak niemilosiernie jechano po Plewce a dzisiaj to podstawowy pilkarz w tej ekipie. Wachowiak dopiero co sie zameldowal i zadebiutowal przeciwko liderowi ktory gonil mecz. Dajcie chlopakowi potrenowac z Hyballa kilka miesiecy i zobaczymy co z niego bedzie.
|