|
Możemy też zanalizować tak:
- zakładamy zwycięstwo w meczu bezpośrednim Wisła - Raków
- w pozostałych kolejkach musimy nadrabiać średnio 0,64 pkt na kolejkę. Ponieważ oni grają średnio 1,72 punktu na mecz, my musielibyśmy wyciągać 2,36, ugrać 26 punktów w 11 meczach. Ergo: mieć bilans 8-2-1.
Czyli bilans 9-2-1, w tym zwycięstwo w bezpośrednim meczu z Rakowem prawdopodobnie dałby nam ten awans do pucharów. No, musielibyśmy grać jak za Kasperczaka )))
W Pucharze, zakładając z kolei mistrzostwo Legii, pomaga nam tylko jeśli Raków wygra puchar albo przegra w finale z Legią właśnie. Albo, że Legia nie wygrywa mistrzostwa ale wygrywa puchar. Wtedy do pucharów przechodzi czwarta drużyna e-klapy. No trochę tych opcji jest, ale dopiero po ćwierćfinałach i dobraniu par półfinałowych się zobaczy czy to w ogóle możliwe.
|