Ogryzek napisał(a):

Nie jestem pewien, ale tam z nim było zamieszanie że nie chciał podpisać z Pogonią kontraktu jak nasz Srebrnik Buksa - więc wylądował na dłużej w III lidze. Teraz chyba podpisał nowy kontrakt. Nie wiem czy coś nie pokręciłem.
Ale od dłuższego czasu mówiło się o nim jako ich największym talencie. A akurat Pogoń dobrze zajmuje się młodymi piłkarzami.
|
Fornalczyk do Szczecina trafił z Bytomia niecały rok temu (swoją drogą był bliski związania się kontraktem z nami).