Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 21.02.2021, 17:48
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem pewien, ale tam z nim było zamieszanie że nie chciał podpisać z Pogonią kontraktu jak nasz Srebrnik Buksa - więc wylądował na dłużej w III lidze. Teraz chyba podpisał nowy kontrakt. Nie wiem czy coś nie pokręciłem.

Ale od dłuższego czasu mówiło się o nim jako ich największym talencie. A akurat Pogoń dobrze zajmuje się młodymi piłkarzami.
Fornalczyk do Szczecina trafił z Bytomia niecały rok temu (swoją drogą był bliski związania się kontraktem z nami).
Odpowiedz cytując