Merkury napisał(a):

|
Jeżeli od Wachowiaka nie będzie się wymagać tak na prawdę podstaw w grze to szybko pójdzie w zapomnienie. Ilu młodych w ostatnich latach sprowadzonych młodych Polaków wypaliło. W lecie przyjdzie Młyński i gość z rezerw Lecha i to ma być nowa jakość Wisły. Nie żeby się znęcać nad młodymi ale niech wreszcie któryś pokaże jakość na boisku tak szczerze to kto tych zawodników obserwuje. Taki Mynski miał jedną przeciętna rundę w ekstraklasie i tyle.
|
A skąd ty wiesz co się będzie a co nie będzie się od niego wymagać po jednym meczu? Płacze i kwiki jakby gość strzelił 2 samobóje i zrobił karnego dla Paprykarzy.
Jeden mecz, gdzie wyszedł brak doświadczenia i tyle. Hyballa z nim popracuje dłużej to wtedy będzie można ocenić czy ma potencjał czy nie.