|
Poprawcie mnie jesli sie myle.- ale wydaje mi sie, ze latwiej jest pokazac w grze 1v1 bedac atatkujacym. To on ma lepsza pozycje wyjsciowa - wystarczy, ze cos wrzuci, kogos kiwnie, komus poda itp. i juz "ooo ale super gosc" - obronca jedynie co moze zrobic to odebrac pilke - i za to dostanie oklaski - niech Wachowiak sie ogrywa a zobaczymy co bedzie - czy to bedzie ktos pokroju Grabowksiego czy moze ktos lepszy.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 21.02.2021 o godz. 08:41.
|