|
W jakiś tam sposób to do piłkarzy dociera nawet jeśli polskiego dobrze nie znają o czym świadczy uciszanie pustych trybun przez FBF.Tym bardziej dotrze do modego który zaczyna przygodę w Wiśle i po debiucie będzie chciał sprawdzic co o jego grze sądzą kibice.Wachowiak miał po swojej stronie za partnera kompletnie nieobecnego w tym meczu Burlige.Nie wiem dlaczego postawa Burego jest kompletnie przemilczana w tym meczu.Ma on duży udział przy bramce a na dobrą sprawę mogł tego meczu nawet nie dokończyc
|