Drozd napisał(a):

|
Tyle, że miażdżąca krytyka po debiucie w rozwoju raczej nie pomoże. Więc może lepiej dla wszystkich żeby kwieciste określenia boiskowej postawy debiutantów zachować dla siebie. O nic więcej mi nie chodzi.
|
to co my tutaj sobie piszemy już nikt nie widzi, ostatni dinozaury - 90% poszło na tłitera i grupy na FB.