Drozd napisał(a):

Napisz jeszcze, że ma odstające uszy i to go dyskwalifikuje.
|
Ja nigdzie nic nie pisałem o dyskwalifikacji, przecież zaznaczyłem, że mam nadzieję, że się rozwinie. Oceniłem występ jedynie i tutaj nie ma co się pisiorami dotykać i bronić maniany jak w przypadku Savica (bo dużo osób miało wielkie nadzieje z nim związane). Zagrał jak korkociąg - DOSŁOWNIE. Nie widziałem czegoś takiego przyznam szczerze, a oglądałem tysiące spotkań.