Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87569
Stary 20.02.2021, 20:38
Dokładnie do przodu pokazał, że może robić przewagę w ofensywie. Nad grą obronną musi pracować i w klubie o tym wiedzą przecież, sam trener o tym mówił na którejś z konferencji. Nie jest to na pewno gotowy piłkarz do osiągania jakiś sukcesów, dlatego też gra u nas. Ma się rozwijać i na to liczą w klubie, a jest w czym rzeźbić. Samo to, że Hyballa wpuścił jego a nie Hoyo, który mógł wejść do środka obrony a Sadlok na lewą, pokazuje, że na ten moment jest w hierarchi przed Hoyo, który był tutaj już często wywoływany do grania.
Odpowiedz cytując