Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87568
Stary 20.02.2021, 20:24
Wachowiak miał najwiecej odbiorów (9) z pośród wszystkich naszych zawodników a grał tylko 20 minut więc tak tragicznie nie zagrał. Parę razy się.obciął ale należy wziąć pod uwagę, że miał źle dobrane buty i był to jego debiut.
Przyszedł dosłownie parę dni temu z 3 ligi i miał z marszu robić różnicę?
Dajcie mu trochę.pograć. Skoro miał aż tak dużo odbiorów to znaczy, że tych akcji jego stroną szło bardzo dużo.
Uważam, że mimo tych kilku wejść na raz pokazał bardzo duże możliwości ofensywne. Nawet całkowicie obiektywny instat jego występ wycenił wyżej niż.grę Szoty.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując