|
Też nie przesadzaj Drozd w drugą stronę, coś na ShoutB pisałeś, że nie oglądałeś od 75 do 85 minuty, więc jak coś to przypomnę, że Pogoń zrobiła z jego winy 4-5 groźnych akcji swoją prawą stroną, bo był niestety straszliwie mijany w akcjach 1v1, a i z ustawianiem/powrotem po minięciu prawidłowym było krucho.
Dobrze, że młokos Fornalczyk z świetnych miejsc partaczył nieatakowany wrzutki i że Sadło z Frydrychem to czyścili, ale było groźnie.
Słaby debiut Wachowiaka, oby pierwsze koty za płoty, ale widać, że nawet podstawy w obronie mocno do poprawy, więc czasu będzie trzeba.
|