Wyświetl pojedynczy post
Tantal
Senior Member
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 20.02.2021, 17:50
więc jeszcze raz powtórzę za pepe, dla tych co nie zrozumieli, niestety co stronę w temacie trzeba powtarzać:


TYTUŁ TEGO TEMATU TO zabawy STATYSTYKĄ. ZABAWY. Piszemy o teoretycznych, matematycznych szansach, a nie o tym co na pewno/raczej się stanie.


Piszę, że punktujemy jak drużyna walcząca o puchary. To nie znaczy, że je w tym roku wywalczymy. Przypuszczam że z tą grą jaką mamy i terminarzem jaki nam został dociułamy jakieś 46-48 pkt. I tak jak piszecie, zapewne skończy się na miejscu 6-8 i tyle. Z matematyki wyłazi nawet, że tylko 42. Na puchary to nie starczy, CHOĆ SĄ MATEMATYCZNE SZANSE. I dalej, jeżeli piszę o średniej i o tym ile byśmy uzbierali punktów grając jak gramy od początku sezonu to nie po to, by wylewać żale czy gdybać, tylko pokazać, w jakim miejscu rozwoju drużyny jesteśmy. Jaki prezentujemy poziom na tle reszty ligi.



A jesteśmy właśnie na poziomie drużyny o te puchary walczącej, czyli miejsca 2-5. Nawet nie pewniakiem, a jednym z konkurentów. Takie pewnie miejsce będziemy mieć w przyszłym sezonie. Jeszcze raz: nawet po obecnej poprawie gry, z takimi wynikami w meczach nie możemy być pewni pucharów w przyszłym sezonie. Chyba że zaczniemy być ciut bardziej skuteczni, średnia się zwiększy, uzupełnimy skład o dobrych obrońców i/lub bramkostrzelnego napadziora, i/lub bramkarza nie do przejścia, etc. Jest nieźle, dużo pracy przed nami.
Ostatnio edytowane przez Tantal : 20.02.2021 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując