Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

generalnie dyskusja na ten temat odbyła sie w meczowym i nie chce mi sie powtarzać
w każdym razie , zapomnialem ze 85% forum , nie jest generalnie zbyt inteligentna , i dajmy na to w tym przypadku nie widzi różnicy
pomiędzy napisaniem " jest nieporozumieniem" a "wygląda na nieporozumienie"
w dodatku oznaczone wątpliwością wyrażoną "może to pochopne z mojej strony"
|
Rozumiem,że ty sam przypisujesz się z góry do tych 15 % którzy inteligencją wręcz grzeszą?A widzisz geniuszu różnicę między "jest nieporozumieniem" "wygląda na nieporozumienie" "nazywa się go nieporozumieniem"?Generalnie można było twojego wpisu nie komentować skoro zaznaczyłeś że to pochopne z twojej strony ale to mniej więcej tak jakby rzucić w kogoś gównem i od razu mówić że to niechcący .