Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87562
Stary 20.02.2021, 16:06
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
generalnie dyskusja na ten temat odbyła sie w meczowym i nie chce mi sie powtarzać

w każdym razie , zapomnialem ze 85% forum , nie jest generalnie zbyt inteligentna , i dajmy na to w tym przypadku nie widzi różnicy

pomiędzy napisaniem " jest nieporozumieniem" a "wygląda na nieporozumienie"

w dodatku oznaczone wątpliwością wyrażoną "może to pochopne z mojej strony"
Rozumiem,że ty sam przypisujesz się z góry do tych 15 % którzy inteligencją wręcz grzeszą?A widzisz geniuszu różnicę między "jest nieporozumieniem" "wygląda na nieporozumienie" "nazywa się go nieporozumieniem"?Generalnie można było twojego wpisu nie komentować skoro zaznaczyłeś że to pochopne z twojej strony ale to mniej więcej tak jakby rzucić w kogoś gównem i od razu mówić że to niechcący .
Odpowiedz cytując