Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#383
Stary 20.02.2021, 15:51
Nie był to może najpiękniejszy mecz, jaki widziałem w życiu, ale mam wielki szacunek dla Hyballi za wyjściowy skład przy tylu nieobecnościach. Ofensywnie i bez kompleksów. Gdyby Skowronek miał do dyspozycji tych samych zawodników, to pewnie zagralibyśmy z Boguskim i Szotą w środku, bo takim betonom, jak AS nawet nie mieści się w głowie, że można ustawić drużynę na atak.

W końcu mamy trenera z jajami i zawodnicy też wydają się bardzo to doceniać.
Odpowiedz cytując