Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
można juz sie pokusić o ocene młodych , moze to pochopne z mojej strpony , ale Starzynski zapowiada sie na ciekawszą opcje niż Buksa , Szota dał poprawną zmianę , niestety na nieporozumienie wyglada Wachowiak
|
Litości! Po jednym meczu już skreślasz gościa? Tak jak po kilku meczach pisałeś że mamy drugiego Piątka w ataku, tak po jednym że Wachowiak jest słaby
Tak, zagrał wczoraj słaby/przeciętny mecz, ale przyszłość przed nim. A często tak bywa że nie zawsze ten młody który od razu zaskoczy na końcu okaże się tą największą perełką i odwrotnie.
btw
Co do Matuwatora. To kolejny piłkarz do załatania dziury. Może z niego coś będzie, ale równie dobrze pozegnamy go latem bez żalu.