Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 20.02.2021, 13:11
Ja tylko nie rozumiem czemu nie wszedl Hoyo-Kowalski na SO - tylko komblinowalismy z Burliga na LO a pozniej z Wachowiakiem. Jesli Daniel nie jest gotowy aby wchodzic to po co siedzi na lawce ?
Odpowiedz cytując