Karherop napisał(a):

Gdyby, gdyby.. niestety mamy kolejkę 18 a nie 8 i straty są może i nie duże, ale biorąc pod uwagę ilość drużyn, wszystkich nie uda się minąć.
Miejsca 6-8, kasa z PJS i sezon będzie można zaliczyć do udanych. Biorąc oczywiście poprawkę na wszystko.
Z gry o utrzymanie wg mnie się wypisaliśmy, nawet jeśli matematycznie nie jest to jeszcze zapewnione.
|
Dokładnie, każda drużyna może sobie tak pogdybać i okazuje się że każda może mieć mistrza tylko te gdyby...
Natomiast z tym wypisaniem się z gry o utrzymanie to spokojnie. Przed meczem obojętne z kim od kilku lat nie można być pewnym punktów Wisły a mimo wszystko jeszcze te minimum 9 trzeba uciułać. Oczywiście patrząc jak się prezentujemy to prędzej zakładam miejsca 6-8, ale też jakieś czarnej serii nie można wykluczyć. Zwłaszcza że trochę obrona nam się sypie i trzeba przyznać że trochę farta wczoraj było i Pogoń wjeżdżała jak chciała.