Szneka napisał(a):

|
Panowie coś jeszcze w temacie transferów słychać? Ktoś konkretny w tym okienku dojdzie?
|
Na konkretne zmiany będzie czas w lipcu. Zima to nie jest dobry czas na całkowitą przebudowę, a i do wyciągnięcia nie ma zbyt wielu perełek. Transfery Kone i Mawamuta traktuje jako uzupełnienia, których w razie czego łatwo się pobyc.
Choć nie powiem, nasz nowy zawodnik wygląda całkiem ciekawe. Pytanie w jakiej jest formie.
Co do problemów w obronie nie zdziwię się jak Kuveljic tam wyląduje. Jest praktycznie zdrowy, a rosłych obrońców mamy jak na lekarstwo.