|
Gdyby, gdyby.. niestety mamy kolejkę 18 a nie 8 i straty są może i nie duże, ale biorąc pod uwagę ilość drużyn, wszystkich nie uda się minąć.
Miejsca 6-8, kasa z PJS i sezon będzie można zaliczyć do udanych. Biorąc oczywiście poprawkę na wszystko.
Z gry o utrzymanie wg mnie się wypisaliśmy, nawet jeśli matematycznie nie jest to jeszcze zapewnione.
|