|
generalnie dyskusja na ten temat odbyła sie w meczowym i nie chce mi sie powtarzać
w każdym razie , zapomnialem ze 85% forum , nie jest generalnie zbyt inteligentna , i dajmy na to w tym przypadku nie widzi różnicy
pomiędzy napisaniem " jest nieporozumieniem" a "wygląda na nieporozumienie"
w dodatku oznaczone wątpliwością wyrażoną "może to pochopne z mojej strony"
|