Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
można juz sie pokusić o ocene młodych , moze to pochopne z mojej strpony , ale Starzynski zapowiada sie na ciekawszą opcje niż Buksa , Szota dał poprawną zmianę , niestety na nieporozumienie wyglada Wachowiak
|
Hehe chłopak z drugiej ligi stres związany z debiutem,trenuje z drużyną niecałe 3 tygodnie,wchodzi w meczu z liderem i już nazywa się go nieporozumieniem.Czasem to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać...