|
Przykre jest to, że wielu z Was skreśla Bashę, przecież jak był w formie to był bardzo duży z niego pożytek, wielu pisało "PROFESOR", a teraz chłopakowi przydażyła się dłuższa kontuzja i jest do wyplucia bo mamy dwóch obecnie w formie. Co w przypadku kartek i kontuzji? Wczoraj mieliśmy obraz braku Zukova - na szczęście Plewka naprawiał nieporadność Savica, a co jakby nie był w formie? Jak dla mnie Basha jest wartościowym zawodnikiem i mam nadzieję, że wyliże się w tym sezonie i coś pokarze na boisku. Będzie to oczywiście trudne, gdyż czasu mało a tu forme trzeba jeszcze jakąś złapać.
Na 3 pozycje w środku są: Zukov, Plewka, Savic, jak wyzdrowieje to Kulevic+Basha i ten nowy. Niby sporo, a obecnie nie ma kto grać prócz żelaznego skłądu. Jeszcze Pawłowski wróci.
|