Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
można juz sie pokusić o ocene młodych , moze to pochopne z mojej strpony , ale Starzynski zapowiada sie na ciekawszą opcje niż Buksa , Szota dał poprawną zmianę , niestety na nieporozumienie wyglada Wachowiak
|
Można się pokusić o ocenę Wachowiaka który zagrał 20 MINUT no szrot hehe.