|
Lis - elektryczny, ale nie powiedziałbym, że słabo. Przy bramce mógł się zachować lepiej, po za tym poprawnie.
Plewka - naprawdę ogarnął. Grał bardzo pewnie.
Savic - hymn, nie wiem co napisać, mam wrażenie, że coś go blokuje....
FBF- oprócz asysty i bramki dającej 3 pkt. - pasuje idealnie do stylu Hyballi -napastnik, który pracuje na boisku dla drużyny - brawo!
Satarzyński - od pierwszego wejścia z Piastem chłopak pokazuje , że ma papiery na grę, przy takim trenerze, może stać się perełką;
Reszta poprawnie, no może Wachowiak brutalnie zdążył się z Ekstraklasą...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|