Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 19.02.2021, 23:01
Pogoń obecnie największa jakość w ekstraklasie. Intensywność na najwyższym poziomie. Obie drużyny po 121km i 120km..no wow. Wygraliśmy....Wybiegaliśmy sobie zwycięstwo. Brawo drużyna za walke.

Przy 2:0 mieliśmy 3 sytuacie w krótkim odstępnie czasowym na 3:0.
Potem poszła akcja pogoni i 2:1. Wtedy zaczęła się obrona, a z tyłu głowy powtórka z Piasta. Dotrwaliśmy.

W poprzenich meczach pełna dominacja nad rywalami, dzisiaj już mega ciężki mecz. Mam wrażenie, że tylko Górnik może sie zbliżyć do takiej intensywności. Być może był to najtrudniejszy mecz w tej rundzie.

Zazdrościć Fornelli bo gość ma potencjał ogromny, albo trafił na słaby dzień Wachowiaka.
Starzyński jako 17 latek, super.
Szota fajnie wszedł w mecz,

Czekam na powrót Zhukova i Bashy.

Ten projekt z tym trenerem to jest dobra droga. Jest walka, intensywność, elastyczność formacji, pressing, stwarzanie sytuacji.
Teraz trzeba mu dać tylko kilku gości których będzie chciał i można grać o coś więcej.
Odpowiedz cytując