sevenheaven napisał(a):

Lucjusz przeciez Zukov pauzuje za kartki... ba Bashe to juz bym nie liczyl, najpewniej go pożęgnamy w lecie
oby ten nowy miał motorek w dupie, to zabiegamy wszystkich na amen w środku pola z Plewka i Zhukovem
|
Faktycznie, już się wystraszyłem. To zamieńmy Zukova za Bashe: tzn że Basha nie pozbiera się do końca sezonu?