Zdradze pewna tajemnice tym, ktorzy tak teskno spogladaja na Kurzawe i tego bambino w Gorniku.
Tak, inne kluby beda kontraktowac zawodnikow. Tak, czasem moga sie te transfery wydawac super hiper mega ultra fantastyczne i pojawiac sie lezka w oku, ze te nie Wisla ich kontraktuje. Tak, to prawda.
Ale jest tez inna prawda objawiona i pora zebyscie w koncu ja zrozumieli.
W Wisle, poki jest tutaj Hyballa, beda grac zawodnicy, ktorzy chca w Wisle grac i ktorzy chca zapie)$*)$*lac jak nigdy dotad. Nie ma tu miejsca na gwiazdki, ktore mysla, ze za nazwisko dostana plac i tragarza do noszenia torby.Jest miejsce dla prawdziwych liderow, ktorzy sie wylonia na boisku i w szatni, a nie z tytulu reputacji skads tam.
Mam nadzieje, ze w miare jasno to opisalem i nie bedzie juz placzow jak Stal Mielec zatrudni syna Hirsto Stoichkova czy Georgiego Hagiego
