|
Kurzawa to zawodnik słaby motorycznie. To go skreśliło we Francji. Nie miałby żadnych szans u nas na grę przy tym stylu. To nie jest zawodnik, który "urwie" się obrońcy, przyspieszy tak żeby obrońcę zgubić na 3-4 metrach.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|