Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 16.02.2021, 12:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze może być trio, bo to ono zatrudniło Hyballę.
FraMat, to nie zapominaj o Socios, bo przecież współfinansujecie!
Czyli to twoja wina!


@Drozd - sorry, pojechałeś w komentarzu obwiniając Lisa. Dlatego cię duża część komentujących obśmiała.
Przy rogu nie popełnił błędu, a jak już ktoś napisał wcześniej można rozważać, czy przy wcześniejszej akcji powinien się był inaczej zachować. Ale nawet jeśli tak, to jego "procentowy" udział w golu jest minimalny.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 16.02.2021 o godz. 12:28.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując