FraMat napisał(a):

|
Jeszcze może być trio, bo to ono zatrudniło Hyballę.
|
FraMat, to nie zapominaj o Socios, bo przecież współfinansujecie!
Czyli to twoja wina!
@Drozd - sorry, pojechałeś w komentarzu obwiniając Lisa. Dlatego cię duża część komentujących obśmiała.
Przy rogu nie popełnił błędu, a jak już ktoś napisał wcześniej można rozważać, czy przy wcześniejszej akcji powinien się był inaczej zachować. Ale nawet jeśli tak, to jego "procentowy" udział w golu jest minimalny.