Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 15.02.2021, 12:51
Ja bym jeszcze do Lisa miał pretensje że jakieś 9 miesięcy temu zrobił co zrobił ...
I potem w meczu z Piastem w bramce musiał stać Buchalik , który zrobił to co zrobił ...
No i przegraliśmy .
Skaranie boskie z tym Lisem
Odpowiedz cytując