Temat
:
[XVII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 12-02-2021, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
Od: 04.2014
Offline
#
127
15.02.2021, 12:51
Ja bym jeszcze do Lisa miał pretensje że jakieś 9 miesięcy temu zrobił co zrobił ...
I potem w meczu z Piastem w bramce musiał stać Buchalik , który zrobił to co zrobił ...
No i przegraliśmy .
Skaranie boskie z tym Lisem
stary dziad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stary dziad
Znajdź inne posty napisane przez stary dziad