Temat
:
[XVII kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 12-02-2021, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
126
15.02.2021, 11:53
Rozumiem, że gdyby w ostatniej minucie wpadła po rogu bramka to nikt nie miałby do Starzyńskiego pretensji.
Akurat...
Zwykle bywa tak, że z frajerskich rogów wpadają bramki i tak było ostatnio...
Kto chce ten zrozumie o czym mówię...
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd