Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 15.02.2021, 11:53
Rozumiem, że gdyby w ostatniej minucie wpadła po rogu bramka to nikt nie miałby do Starzyńskiego pretensji.

Akurat...

Zwykle bywa tak, że z frajerskich rogów wpadają bramki i tak było ostatnio...

Kto chce ten zrozumie o czym mówię...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując