|
Panowie.
Bramkarz
Szot/Burliga, Frydrych/Hoyo, Uryga/Mehremic, Sadlok/Wachowiak
Plewka/Kuveljic/Zhukov/ ktos (na dwa miejsca)
Yaw/Starzynski, Savic/Kuba, Mlynski/ktos
Forbes/ktos
Tak to na dzis wyglada. 4 transfery beda bankowo (bramkarz, bo zgadzam sie ze Lis pewnie odejdzie, Basha odejdzie wiec def pomocnik, lewy skrzydlowy bo tutaj bida, napastnik).
|