|
Proszę Was, nie ma co oceniać drużyny za ten mecz. Tak samo jak za Jagę. Dwa mecze, które nigdy nie powinny dojść do skutku i 4 punkty w kieszeni - jest fajnie.
Znormalnieją warunki do gry, to będziemy oceniać. Tych psuedopiłkarskich zawodów parałyżwiarskich nie ma co brać na poważnie.
|