Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 14.02.2021, 23:20
Proszę Was, nie ma co oceniać drużyny za ten mecz. Tak samo jak za Jagę. Dwa mecze, które nigdy nie powinny dojść do skutku i 4 punkty w kieszeni - jest fajnie.

Znormalnieją warunki do gry, to będziemy oceniać. Tych psuedopiłkarskich zawodów parałyżwiarskich nie ma co brać na poważnie.
Odpowiedz cytując